چگونه در زمین های کشاورزی سرمایه گذاری کنیم (بخش دوم)

چگونه در زمین های کشاورزی سرمایه گذاری کنیم (بخش دوم)

برزیل: رویکرد ما بر اساس نیازهای منطقه‌ای

ما یک رویکرد پایدار بر اساس شرایط خاص محلی مربوط به حفاظت از جنگل، حفاظت از زمین و حفاظت از حقوق مالکیت جوامع بومی در برزیل توسعه داده ایم.

ما قبل از سرمایه گذاری به دقت نکات زیر را بررسی می کنیم:

  • حفاظت از جنگل ها: ما به قوانین حفاظت از جنگل‌های برزیل وفادار می مانیم و بعنوان یکی از جامع ترین قوانین زیست محیطی در میان صادرکنندگان مواد غذایی به آن پایبندیم. ما از تصویربرداری ماهواره ای برای بررسی زمین های تاریخی استفاده می کنیم.
  • تحقیق در مورد مالکیت زمین ها: ما جستجو را فراتر می بریم تا مجوز های موجود زمین های کشاورزی را بررسی کنیم و از داده های GPS دولتی برای اثبات ادعاهای مالکیت استفاده کنیم.
  • فروشنده را بشناسید: پیگیری جهت انجام تأیید حقوق مالکیت فروشنده و شیوه های گذشته با قوانین استفاده از زمین های محلی و دستورالعمل های کشاورزی مزرعه به عهده ما می باشد.
  • احترام به جوامع بومی و کوالیمبولوس: مکان دقیق مرزها را بررسی می کنیم و از خرید زمین های کشاورزی که با سرزمین های محافظت شده همپوشانی دارند جلوگیری می کنیم.

ما به قانون جنگل برزیل پایبندیم

اعطای قانون جامع زیست محیطی برزیل در سطح جهانی به لحاظ اهمیت کشور در تلاش برای تضمین امنیت غذایی و مقابله با تغییرات اقلیمی مهم است. قانون جنگل (قانون شماره 12.551 / 2012) قوانین مربوط به مناطق مرزی زیست محیطی را تنظیم می کند و مستلزم مالکیت خصوصی است تا زمین را برای حفاظت از تنوع زیستی بدون جبران خسارت کنار بگذارد.

Nuveen حدود یک سوم زمین خود را در برزیل به عنوان پوشش گیاهی بومی مطابق با قانون جنگل حفظ می کند. علاوه بر این، ما مرزهای مالکیت و اطلاعات محیط زیست را با سیستم ثبت آنلاین زمین دولت (ثبت رکورد زیست محیطی محلی، محلی به نام (CAR) ثبت می کنیم. مدیر سرمایه گذاری ما بر اساس اینکه کشاورزی در برزیل دارای شرایط و مقررات خاصی است و دارای طرح هایی است که در جهت حفظ منابع طبیعی می باشد، تصمیم به سرمایه گذاری نموده است.

حفظ نظارت موثر

  • از سال 2013، ما نظارت بر شرایط کشاورزی در برزیل را با توسعه یک روش استاندارد برای بازدید از سایت، استخدام کارمندان اضافی و ایجاد دفاتر منطقه ای بهبود داده ایم. هر دفتر برای بررسی اطمینان از رعایت دستورالعمل ها به مزارع مراجعه می کند.
  • در سال 2014، در برزیل ما یک مدیر ثابت استخدام کردیم و در سال 2015 ، BSD، یک مشاور مستقل متخصص در ارزیابی مزارع برزیل، برای ارزیابی کار، حقوق بشر و اقدامات پایداری محیطی در نیمی از دارایی های برزیل، را به کار گرفت. نیمه دیگر در سال 2018 بازرسی می شود.
  • بر اساس ارزیابی BSD، تیم کنترلهای داخلی قوی تر و یک ابزار تأیید اعتبار اصول کشاورزی برای اجرای سال 2018 را ایجاد کرد. گزارش های بازدید سایت اکنون اطلاعات دقیق تر و مستند سازی عکس های محیط زیست و شرایط کاری را شامل می شود.
  • با تکیه بر کار ما با BSD، در سال 2016، ما یک کد به هر کشاورز دادیم، با هر کشاورز گفتگو کردیم و در بازبینی های بعدی پیگیری کردیم.

ترویج مدیریت آب پایدار

آب همیشه برای تولید کنندگان کشاورزی حیاتی خواهد بود. با توجه به اینکه تغییرات اقلیمی منجر به خشکسالی و بحران های دوره ای می شوند، نیازمند راه حل های جدید و شاخص های بهتر برای استفاده بهینه از منابع آبی و اطمینان از حفاظت آن است. در عین حال پسماند مواد مغذی مرتبط با آبیاری و بارندگی های عمده مورد توجه است.

حفظ آب

تغییرات اخیر در تأمین آب، هزینه و مقررات موجب شده است تا Nuveen و همکاران ما اقدامات جدید حفاظتی را به عنوان نگرانی در میان کشاورزان، سرمایه گذاران و سایر سهامداران به تصویب برسانند. با سرمایه گذاری در بهبود بخشیدن به املاک و الزام به استفاده از بهترین شیوه ها، ما می توانیم استفاده مسئولانه و کاهش آسیب به محیط زیست و منابع آب های زیرزمینی را افزایش دهیم.

شرکای اجاره دهنده Nuveen و مدیران زمین های کشاورزی از تکنیک های مختلف برای بهبود بهره وری آب استفاده می کنند. آنها برای کاهش فرسایش خاک و پسماند آب باران، جاده ها، خاکریز، دریچه ها و تراس ها را به طور کامل دوباره طراحی کرده اند. برای محصولات دائمی، سیستم های آبیاری قطره ای و مایع اشباع آب را به کار می بریم. استراتژی های دیگر عبارتند از تسطیح کردن زمین ها برای کاهش مصرف آب، اندازه گیری رطوبت خاک با استفاده از سنسورها و طراحی کانال ها و پمپ ها برای جذب و استفاده مجدد از پسابها.

کاهش روان آب با مواد مغذی

روان آب های مغذی ( ناشی از بارش باران و شستن کودها ) که ما در آن فعالیت می کنیم، نگرانی بسیاری از مناطق کشاورزی است و اگر به درستی مدیریت نشود، می تواند به اکوسیستم های اطراف آسیب برساند و منجر به ایجاد اختلال در تامین منابع آب در جامعه و کاهش بهره وری شود.

در سال 2015، کودها و آفت کش ها را اصلاح کردیم تا شیوه های استفاده از کشاورزان را بهبود بخشیم و ضایعات را کاهش دهیم.

پیشرفت ما در زمینه های مختلفی از جمله آب، روان آب های مغذی و دیگر مسائل زیست محیطی با استفاده از KPI بود که با دستورالعمل های مزارع PRI مطابقت دارند.

حفظ آب از طریق نوآوری

با همکاری کشاورزان و با استفاده از طیف وسیعی از نوآوری ها و فن آوری ها جهت بهبود بهره‌وری مطلوب در مصرف آب تلاش می کنیم. در اینجا دو مثال از مناطق ایالات متحده می آوریم:

 بازیافت فاضلاب برای آبیاری در کالیفرنیا

در سال 2014، تیم مدیریتی Westchester با اداره بهداشت Napa جهت بازیافت فاضلاب برای آبیاری همکاری می‌کرد.

Nuveen با سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری در مرکز خدمات تلاش کرد تا با توسعه یک خط لوله دو جداره آبیاری زمینهای ما و 30 تا 40 زمیندار دیگر در منطقه Los Carneros را تحت پوشش قرار دهد. استفاده مجدد از فاضلاب هزینه های آبیاری را تا 65 درصد کاهش داد و هزینه ها را برای کشاورزان محلی پایین آورد و انتظار می رود که مصرف آب سطحی و زیرزمینی در این منطقه را 75 درصد کاهش دهد.

افزایش بهره وری آبیاری در دلتای رودخانه می سی سی پی

در منطقه دلتای رودخانه می سی سی پی چندین کشاورز داریم که از ابزارهای آبیاری مانند Planner Pipes (یک ابزار مبتنی بر وب برای برنامه ریزی لوله های آبیاری) برای طراحی سیستم های آبیاری بهتر استفاده می کنند.

ما همچنین در برنامه آبرسانی داوطلبانه واحد مدیریت آب مشترک یازو میسسیپی دلتا (YMD) شرکت می کنیم. این برنامه برای اندازه گیری جریان آب در چاه های آبیاری برای نظارت بر آبریز سالانه و استفاده از آب زمینداران را تشویق و به آنها کمک می کند تا آب های زیرزمینی را حفظ کنند.